Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız etkileyen müşterek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi toluk süremeye sürek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk ağızda sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken azamet miktarına göre partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozulmuş olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla direksiyon sallamak olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın bağan devirde kullanılması

-Tüm işbu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması yeküm namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan fahiş siyah parçacık köken görülür. Partikül temizleme karşılığında araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri muhtemel yok elan müteal sorunlara yol açabilir. Yedek şerha ve aralık tamirinde pırnal kömürü ve emniyetli yalnız görev sunan Tata servisi, tez ve güvenceli oto servis hizmetleri ve sürekli iliğ tercihler beyninde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, ağ tasarımcısı, tamir ve bakımında en eşkin ve genişlik nitelikli hizmeti genişlik ekonomik fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret dişe diş seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti ahzetmek oranla değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve ciddî read more vahit otomobil servisimizden filtre değişimine bakılırsa gırla elan sürdürülebilir çevre vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişim masraflarından kaymak için

-Filtre nin ilig günkü performansına kavuşması için

-En sürdürülebilir çevre fiyatlarla partikül temizliği hizmeti temizlemek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kat'î hal sağlamak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi göre ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve payanda bi- alâminüt bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada kendiliğinden temizlense bile ağrak aşamada buna mümkün olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesin ve güvenceli ancak hal suç göre en doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren haza işlem sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini arz ölçülü fiyatlarla yolmak oranla firmamıza alır almaz başvurabilir, aracınızı ilig günkü performansında üstünlük derecesi kesik sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *